Ljuskrona
2018-12-30
602735
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, 8 ljusarmar, mässing, behängd med tonade prismor, elektrifierad, höjd ca 70 cm
enstaka prismor saknas, nagg