Kolonnskåp 1800-talets mitt
2018-12-30
602712
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KOLONNSKÅP, 1800-talets mitt, fanérat med valnötsrot, höjd ca 146 cm, 60x40 cm
Slitage, sprickor, märken