Damfickur 18 k guld
2018-12-29
602615
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
DAMFICKUR, 18 k guld, innerboett av mässing, 1800-talets slut, diameter 49 mm, graverad dekor på baksidan, nyckel finns
Fine Jewelry Helsinki
Åldersrelaterat bruksslitage, skadad urtavla. Ej funktionstestad.