Orientmatta
2019-01-02
602613
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, old/semiantik, Mashad, mir boteh mönster, ca 408x315 cm
Ställvis hårdare slitage, färgblödningar, lagning, skada/baksida med spår av äldre malangrepp