Lars Norrman oljemålning
2018-12-29
602605
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): "Tankfull modell", signerad Lars Norrman, daterad 1934, olja på duk ca 116x82 cm
Duken med skador och färgbortfall