Ramar
2018-12-30
602582
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAMAR, 2 st, tidigt 1900-tal, en med fanér, den andra med sköldpaddsimitation, yttre mått ca 82x65 respektive 70x53 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage