Ringar guld
2018-12-29
602457
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RINGAR, 6 st, 18 k guld, bl a med odlad saltvattenspärla, kamé, olikfärgade stenar, ringstorlek ca 14,5-19,5 mm, total vikt ca 13,6 g
Stenar med repor, slitage