Urnor med lock Kina 18/1900-tal
2019-01-08
602449
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
URNOR MED LOCK, 1 par, Kina, 18/1900-tal, dekor i relief, höjd ca 9 cm
Mindre nagg