Armband guld
2018-12-29
602447
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 11 000 SEK |
ARMBAND, 3 st, 18 k guld, x-länk resp. cordellänk, bl a 1960/70-tal, längd 18,5-19,5 cm, total vikt ca 35,4 g
x-länkar med slitage, cordellänk med bucklor