Olle Baertling
2018-12-29
602421
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, signerad, daterad 1965-1968 och numrerad 21/300, färglitografi, bildmått ca 32x17 cm