Lennart Rodhe färglitografi
2018-12-28
602405
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1970, 140/260, färglitografi, bildmått ca 60x70 cm