Gustav Rudberg oljemålning
2018-12-28
602395
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Hus vid stranden, Kyrkbacken, signerad Rudberg, olja på duk, ca 78x83 cm