Bordslampor
2018-12-29
602359
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets slut, empirestil, förgylld och patinerad brons, trepassfot, medföljer skärmar, höjd inkl lamphållare ca 49 cm
Ombyggda från ljusstakar