Golvlampa
2018-12-29
602330
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, 6 ljuspunkter, mässing, glaskuppor, höjd ca 148 cm
En kuppa med nagg