Bert Håge Häverö oljemålning
2018-12-29
602263
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Sunnan´ signerad och daterad Bert-håge-Häverö 1989, olja på duk, bildmått ca 31x21 cm