Orientmatta sannolikt Kashmir
2018-12-31
602258
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, sannolikt Kashmir, merciserad bomull, ca 124x183 cm
Långsidor med slitage/ skador