Hans Larsson oljemålning
2018-12-28
602223
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS LARSSON (1910-1973): Komposition, signerad och daterad Hans Larsson 52, olja på duk, ca 33x45 cm