Madeleine Pyk
2018-12-28
602193
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Roboten", signerad M. Pyk, akvarell, ca 15x20 cm