Santeri Salokivi
2019-01-15
602186
| Klubbat belopp | 420 EUR |
| Utropspris | 400 EUR |
SANTERI SALOKIVI (1886-1940) "Maisi", signerad samt daterad 1916, olja på pannå, 70x49 cm
Oinramad