Severin Falkman
2019-01-15
602175
| Klubbat belopp | 880 EUR |
| Utropspris | 1 200 EUR |
SEVERIN FALKMAN (1831-1889) Rövarnas grotta, signerad samt daterad 1859 Roma, olja på duk, 80x98 cm