Peter Dahl färglitografi
2018-12-28
602116
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, 186/260, färglitografi, bildmått 55x40 cm