Arkivskåp
2018-12-28
602099
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets anndra hälft, jalusidörr med bakomliggande fackinredning, höjd ca 145, 52x39 cm
Smärre slitage