Dekorationer låghaltigt silver
2018-12-27
602039
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DEKORATIONER, 9 st, låghaltigt silver, enligt uppgift Brasilien, i form av frukter, vikt ca 350 g
Bucklor, smärre skador