Oidentifierad konstnär
2018-12-28
602029
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, motiv av kvinna vid kustlandskap, olja på duk, otydlig singerad, ev S.Hellenström, dukens mått ca 114x114 cm
Ej examinerad ur ram, lagning på baksidan av tavlan