Pennor 18 k guld
2018-12-27
602007
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
WATERMAN, reservoarpenna (safe pen), förgylld, dekor med akantusslingor, längd 13 cm, total vikt ca 25,9 g
PENNA, (safe pen), 18 k guld, guillocherad dekor, 14 k guldstift, längd 8,2 cm, total vikt ca 8,6 g (bägge med upphängningsöglor)
Ej funktionstestade, bucklor