Reservoarpenna 18 k guld
2018-12-27
601984
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RESERVOARPENNA, 18 k guld, guillocherad dekor, 14 k guldstift, hylsans topp med graverat monogram, längd 10,5 cm, totalvikt ca 21,3 g
BLYERTSPENNA, förgylld, dekor av akantusslingor, längd 10,5 cm, totalvikt ca 13,3 g
Ej funktionstestade, bucklor