Pierre Olofsson färglitografi
2018-12-25
601933
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, numrerad 74/200, färglitografi, ca 28x33 cm