Carl Brandt oljemålning
2018-12-25
601932
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Vinterhus, signerad C Brandt, olja på duk, ca 90x124 cm