Gunnar Brusewitz akvarell
2018-12-27
601920
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1934-2004): "Florens III", signerad och daterad G Brusewitz -73, akvarell, ca 21x31 cm