Anton Genberg oljemålning
2018-12-26
601838
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ANTON GENBERG (1862-1939): Vinterlandskap
signerad A Genberg, olja på duk, ca 82x115 cm
Smärre slitage