Stig Claesson färglitografi
2018-12-26
601823
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (född 1928-2008): Betande får, signerad Stig Claesson, daterad -75 och numrerad 157/300, färglitografi, bildmått ca 39x48 cm
Ej examinerad ur ramen