Bordslampa
2018-12-25
601815
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing samt kupa i mjölkvitt glas, höjd ca 45 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej