Stolar nyrokoko
2018-12-26
601775
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 14 st, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, alm, delvis stoppad sits, klädsel i grön plysch, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, skador, torrsprickor, två stolar med skadade ryggar