Vägg-/taklampor mässing
2018-12-29
601651
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGG-/TAKLAMPOR, mässing, för toppförspeglade glödlampor, 1900-talets andra hälft, höjd 13,5, 19 x 7 cm
Slitage, viss anlöpning, ej funktionstestade