Brasställ
2018-12-24
601570
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRASSTÄLL, 1900-tal, mässing, 7 delar samt ställ, höjd ca 82 cm
Smärre slitage. Alla delar ej urpsrungligen sammanhörande