Tage Hedqvist
2018-12-24
601567
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997): Stilleben med blå kanna, signerad och daterad, 1950-tal, olja på duk, ca 84x105 cm