Bord och hylla 1800-tal
2018-12-26
601527
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ETAGEHYLLA, BORD fällbart, 1800-tal, fanerade med mahogny, höjd ca 79, 45x34, resp 72, diameter 42 cm
Slitage, hylla med avslag