Lars Lerin färglitografi
2018-12-27
601512
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LARS LERIN (född 1954): Gårdsmotiv, signerad och daterad L Lerin -91, 242/280, färglitografi efter träsnitt, ca 47x65 cm