Staffan Hallström färglitografi
2019-01-22
601502
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ingens hundar, stämpelsignerad samt numrerad 47/75, stämpelintyg på baksidan, färglitografi, bladmått ca 59,5x70,5 cm
Oramad, hanteringsveck och märken i marginalen