Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
NILS GUNNAR ZANDER (född 1944): Komposition, signerad och daterad Nils Gunnar Zander 1989, blandteknik med ansikte i stengods, målad och monterad på pannå, ca 23,5x24,5 cm
Zustandsbeschreibung
601496
2018-12-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner