Sigurd Persson
2018-12-23
601491
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIGURD PERSSON (1914-2003): Kastanj, glaserat stengods, signerad och daterad-73 12/23, höjd ca 17 cm