Vägglampor
2018-12-27
601431
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, mässing och lackerad plåt, frostade kupor, höjd ca 36 cm
Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland