Stellan Mörner färglitografi
2018-12-23
601423
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979), Surrealistisk kvinnofigur, signerad och numrerad 33/260, färglitografi, bildmått ca 51x34 cm
Något gulnad