Juhani Linnovaara
2019-01-15
601400
| Klubbat belopp | 400 EUR |
| Utropspris | 600 EUR |
JUHANI LINNOVAARA (1934-) Nattliga strövare, signerad samt daterad -79, serigrafi, 78/100, 71x51 cm