Byrå 1900-tal
2018-12-24
601398
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, 4 lådor, fanér i mahogny, mässingsbeslag, höjd ca 85, 100x50 cm
Bruksslitage, repor, kantsstött, mindre repor på skivan, ett beslag är av