Erik Löfman silverskål
2018-12-23
601382
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIC LÖFMAN, silverskål samt bägare Frankrike, 2 dlr, silver, skålen stämplad Löfman, MGAB, 1977, bägaren med tre stämplar, bär gravyr med namn och årtal, höjd 7,5 respektive 10 cm, vikt ca 340 g
Åldersrelaterat slitage