Olle Baertling serigrafi
2018-12-23
601327
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OLLE BAERTLING (1911-1981), komposition, ur sviten The angles of Baertling - Open form, infinite space, 1964-68, signerad Baertling, numrerad 83/300, färgserigrafi, bildmått 17x35 cm