Marc Chagall efter Figurkomposition
2018-12-23
601311
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARC CHAGALL, efter, Figurkomposition, signerad i trycket, färglitografi, bildmått ca 54x38 cm