Jan Naliwajko blandteknik
2018-12-22
601224
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (1939-2017): Komposition, signerad och daterad J Naliwajko 1996.5, olja och collage, bladmått ca 118x64 cm
En hörn av plexiglass är skadad, ej examinerad ur ramen