Soffbord 1960-tal
2018-12-28
601218
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1960-tal, fanér i ek och teak, avlastningsdel med rotting, höjd ca 55, 148x56 cm
Skiva med lagning, repor, märken, rotting med skada